ProfiAudioIP

System projekcji obrazu Dataton WATCHOUT

Dataton WATCHOUT jest profesjonalnym systemem cyfrowej projekcji obrazu stworzonym na potrzeby
muzeów, teatrów i prezentacji. Prosty i intuicyjny interfejs programu produkcyjnego pozwala na tworzenie
zaawansowanych projektów wyświetlających obraz jednocześnie nawet na kilkunastu monitorach, projektorach lub wyświetlaczach LED.

System ma nieograniczone możliwości rozbudowy, gdyż jest oparty na technologii sieciowej. Wiele komputerów projekcyjnych (Media server) może pracować zarówno wspólnie nad jednym projektem jak i w sposób całkowicie niezależny. System WATCHOUT umożliwia odtwarzanie wielu popularnych formatów plików wideo i obrazów statycznych. Dodatkowo zawiera wbudowane narzędzia do obsługi mapowania obiektów w przestrzeni trójwymiarowej (3D projection mapping) co jest coraz częściej wykorzystywanym zabiegiem.

System Dataton WATCHOUT jest kompatybilny z systemem Merging Ovation – umożliwia pełną synchronizację obrazu z dźwiękiem jak i wspólne sterowanie uruchamianiem kolejnych sekwencji audiowizualnych. Posiada możliwość interaktywnej pracy z obrazem poprzez różnych kontrolerów (np. poprzez protokół MIDI).

Zachęcamy do zapoznania się z projektami zrealizowanymi w systemie WATCHOUT dostępnymi pod adresem internetowym: https://www.dataton.com/stories.