ProfiAudioIP

Dolby Atmos – pakiet i kompletne rozwiązanie

Dolby Atmos zdobywa coraz więcej zwolenników, tak w realizacji dźwięku filmowego, masteringach muzycznych, jak też słuchania dźwięku immersyjnego w domu Coraz więcej muzyki w standardzie Dolby Atmos pojawia się w popularnych bibliotekach muzycznych.

Jak to skonfigurować i ile to kosztuje Dla projekcji dźwięku w standardzie Dolby Atmos potrzeba 8 lub więcej głośników o dobrym wystrojeniu fazy i odpowiedzi impulsowej.
Nasza rekomendacja to system 5+4+2 czyli 3 głośniki z przodu, 2 głośniki z tyłu, 4 głośniki u góry – 2 z przodu i 2 z tyłu i 2 subwoofery

W naszym studiu wygląda to tak, jak niżej

Ważne aby wszystkie głośniki były aktywne, od jednego producenta i wyrównane fazowo.

Dobrym rozwiązaniem jest aktywny monitor bliskiego pola A14M szwajcarskiej firmy PSI Audio. My z nich korzystamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Też dobrze oceniają brzmienie artyści, którzy do nas przychodzą na zgranie, odsłuchy czy mastering ich produkcji.

Skoro już mamy głośniki teraz pora na przetworniki. Idealnym rozwiązaniem , stosowanym u nas i w kilku miejscach w Warszawie jest zestaw szwajcarskich przetworników Merging technologies – HAPI MK II jako urządzenie do podpięcia od 8 do 16 głośników, ANUBIS Pro SP jako kontroler odsłuchów i urządzenie do strojenia dla różnych scenariuszy dźwiękowych

Wygląda to tak

ile to kosztuje
3* A17 M przód
6* 14M tył i góra
2* A125 SUB
1* HAPI z kartą 8 wyjść symetrycznych standard
1* ANUBIS Pro SP
statywy do głośników
nasza usługa instalacji i strojenia i szkolenia
cena za całość 107 000 zł plus VAT
przy zapłacie za całość przed dostawą tylko 99.800 zł plus VAT 23%
czas realizacji 4 tygodnie od zamówienia
Igor Pogorzelski dyrektor
ProfiAudio

Oferta do pobrania