ProfiAudioIP

40 lat PSI Audio

W roku 2017  szwajcarska firma PSI Audio tworząca najwyższej klasy aktywne monitory odsłuchowe, obchodziła 40-lecie swojej działalności! Pierwszy warsztat PSI powstał w 1977 roku za sprawą Alain’a Roux’a i mieścił się w Allaman, pomiędzy Genewą, a Lozanną. Przez wiele lat te znakomite monitory odsłuchowe były sprzedawane, również w Polsce, pod logo szwajcarskiej firmy Studer.

Wszystkie urządzenia PSI Audio są tworzone ręcznie i wyróżnia je unikatowy design. Jak można przeczytać na stronie firmy „To w 100% analogowa technologia i indywidualna kalibracja umożliwiająca odtwarzanie dźwięku z najwyższą precyzją i bez koloryzacji.” Wszystkie monitory są indywidualnie kalibrowane w komorze bezechowej i parowane dla potrzeb odsłuchu stereo, surround lub projekcji dźwięku ambifonicznego 3D.


W portfolio tego szwajcarskiego producenta również aktywne pułapki basowe stosowane do poprawiania akustyki studia, reżyserni lub pokoju odsłuchów referencyjnych. 

Cieszy nas, że na polskim rynku są dostępne urządzenia, od lat tworzone z największą dbałością o szczegóły odtwarzania muzyki.

Zachęcamy do odwiedzenia strony PSI Audio, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o produktach tej szwajcarskiej firmy.

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane testami słuchowymi w naszej siedzibie lub w Państwa studiu.